Naše realitní kancelář Oršuliak reality zajišťuje kompletní služby doprovázející prodej, koupi a pronájem nemovitosti v Praze a jejím blízkém okolí.

Přístup celé naší společnosti je zcela transparentní a profesionální. Rádi Vám pomůžeme vybrat své vysněné bydlení, či prodat nemovitost.

Obklopujeme se především profesionály, jako jsou advokáti a právní servis, fotografové, grafici, piloti dronu, stavební inženýři a díky tomu Vám můžeme nabídnout odbornou a precizní službu. Mimo jiné si také zakládáme na osobním přístupu ke každému klientovi, protože každý z Vás má jiné nároky a požadavky a my jsme tu právě proto, abychom Vám pomohli.

A protože doba se žene kupředu nebývalo rychlostí, pomáhají nám i moderní technologie:

pro lepší orientaci v nemovitosti zpracujeme 3D půdorysy,
elektronické podpisy smluv Vám ušetří spoustu času a především šetří přírodu, na sociálních sítích se dozvíte novinky ohledně realit, video prohlídky vás provedou nemovitostí, aniž byste museli někam jet.

Zakládáme si na tom, abychom Vám podali co nejlepší služby, proto se pravidelně školíme a vzděláváme v různých oblastech, a jsme proto připraveni reagovat na různé situace.

Sídlíme v Belgické ulici 196/38 v pražských Vinohradech.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Tým Oršuliak reality.


Jsme partnerem sítě JUSTOJUSTO

Náš tým